czwartek, 21 lipca 2016

Pokemon GO - jak na tym zarobić? - Skuteczna metoda na zarobek!

Ostatnimi czasy na świecie głośnym tematem stała się aplikacja Pokemon GO. Na ulicach miast można spotkać spore grupy młodzieży, którzy chodzą ze swoimi smart-fonami w celu łapania Pokemonów. W internecie na każdym popularnym serwisie pojawią się tysiące informacji o tej grze.

Skoro aplikacja stała się tak popularna to logiczne jest, iż możemy na tym zarobić. Im więcej ludzi interesuje się daną tematyką tym większe zarobki dla nas. Aby zarobić na tego typu niszy musimy pomyśleć czego użytkownicy Pokemon GO mogą potrzebować do gry. Graczom w tej chwili zależy aby posiadać polską wersję aplikacji lub duże ilości Pokecoinsów (monety w grze). Oferta z darmowymi Pokecoins dostępna jest w serwisie Subkiller.pl i możemy zacząć promować ją od zaraz! Wystarczy dodać link i promować w sieci na stronach związanych z aplikacją. Aby szukać stron, na których możemy wstawiać nasze linki wystarczy w Google wpisać "Pokemon GO" i otworzyć kilka pierwszych stron. Linki możemy także wstawiać na facebookowych grupach lub fanpage związanych z tematyką pokemonów co przynosi całkiem dobry efekt. Obecnie na takie strony dziennie przychodzi po kilka tysięcy osób także mamy gwarantowaną skuteczność wejść w nasze linki. Przypominam, iż jeśli jakaś osoba wejdzie w Twój link i się zarejestruje to Ty otrzymasz za to od 4,10 zł do 8 zł (zależy jaką stawkę sobie wybierzesz). Za 10 osób, które się zarejestrują z Twojego linku przy najniższej stawce otrzymasz 41 zł, a za 100 już 410 zł. Przy tematyce Pokemonów takie zarobki nie są problemem - wystarczy trochę posiedzieć i powstawiać linki wszędzie gdzie mowa o Pokemon GO.

Jeśli przy metodzie opisanej wyżej posiedzisz ok 1-2 h to powinieneś zarobić ok 30-50 zł. 
Dla osób, które posiedzą przy tym kilka godzin dziennie jest szansa na zarobek nawet ok. 100-200 zł. (Przez miesiąc można uzbierać ładną sumę :) Sposób ten jest przetestowany i 100% skuteczny. Nie powinien sprawić problemu dla osób, które zaczynają swoją przygodę z zarabianiem w internecie.

Na tym blogu znajdziecie również poradniki dot. serwisu Subkiller aby dowiedzieć się podstawowe informacje o programie, takie jak: dodawanie i skracanie linków, metody promowania i tworzenia własnego programu, miejsca na promowanie linków itp.

Drugą metodą na promowanie programów związanych z grą Pokemon GO jest stworzenie własnej strony www. Ta metoda wymaga o wiele więcej czasu od poprzedniej i jest skierowana dla osób, które mają przynajmniej minimalne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Sposób polega na tym, iż tworzymy własną stronę, na której będziemy zamieszczać wartościowe informacje o grze. Oprócz opisu gry i poradników musimy również wstawić nasze linki z Subkiller aby na tym zarobić. Na takiej stronie możemy zachęcać użytkowników do pobrania polskiej wersji gry lub jakiś dodatków. Aby rozjaśnić Ci sprawę pokażę przykład takie strony - wygląda to tak: Pokemon GO < -
Po zrobieniu takiej strony ważne jest jej pozycjonowanie w google aby miała jak najwyższe wyniki. Im wyżej nasza strona pojawi się w google tym więcej osiągniemy wejść i zarobków. Pozycjonowanie jest długotrwałym etapem i wymaga od nas dużo cierpliwości. Polega na wstawianiu linków naszej strony na inne wartościowe domeny, które istnieją od kilku lat w internecie. Jeśli nie mamy czasu na pozycjonowanie to możemy wykupić pakiety linków, które oferowane są np. na allegro. Nie zawsze nasza strona wybije się w google - wszystko zależy od konkurencji podobnych stron.

Dla osób początkujących zachęcam korzystanie tylko z pierwszej metody, gdyż jest przetestowana i skuteczna, a ta druga może okazać się dużym problemem i stratą czasu, dlatego ten sposób jest skierowany bardziej dla doświadczonych osób, które tworzyły już wcześniej podobne strony.

Mam nadzieję, że pomogłem - jeśli będą jakieś pytania to zapraszam do zakładki kontakt.

Życzę wszystkim jak największych zarobków z tej metody!
5 komentarzy:

 1. na pewno się przyda, dzięki wielkie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd wziąć link?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zarejestrowaniu się na https://subkiller.pl/ musimy wejść w Programy, kliknąć w program "Pokemon GO", następnie klikamy na "Dodaj nowy link", wpisujemy dowolną nazwę linku i klikamy "Zapisz". Po wykonaniu tych czynności mamy gotowy link do promowania :)

   Usuń
 3. Pierwsze 4 zł wpadło także metoda wydaje się być skuteczna, zobaczymy jak dalej pójdzie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się ciekawe, wypróbuję! Pozdrawiam z eRachuba :)

  OdpowiedzUsuń