Gdzie reklamować linki? Nisze i sposoby

W tym dziale zdradzę Wam na jakich stronach możecie reklamować linki partnerskie np. z serwisu: https://subkiller.pl/, oto one:

1. Nasza tablica na facebooku lub fanpage.
2. Facebookowe grupy - Zapisujemy się do ok. 30-50 grup na facebooku powyżej 500 osób w grupie. W każdej grupie udostępniamy jeden link reklamowy. Po udostępnianiu naszego linku we wszystkich grupach sprawdzamy statystyki ile osób weszło i ile zarobiliśmy :) (Musimy pamiętać gdy nabijamy grupy musimy to robić w odstępach czasu np. nabijamy 10 grup, wylogowujemy się i za 1h znowu 10 grup itd. ponieważ gdy będziemy chcieli jednocześnie dołączyć do 50 grup to facebook zablokuje na 2 tyg. możliwość dołączania do tych grup.) Ostatnio dobrze sprawdza się pisanie komentarzy w postach na grupach.
3. Nasza-klasa
4. Ask.fm - zadajemy pytania ludziom na asku z naszym linkiem reklamowym np. "Widziałeś już nagie zdjęcie Lady Gagi? Możesz je zobaczyć na stronie: (tu podajemy nasz link partnerski)" Sami możecie sobie wymyślać pomysły na reklamy :)
5. Fora społecznościowe - na forum z grami będziemy reklamować sprzedaż gier komputerowych, na forach z aukcjami będziemy reklamować serwis aukcyjny itd.
6. Piszemy komentarze z naszym linkiem na znanych stronach np. kwejk.pl besty.pl wp.pl onet.pl interia.pl itd.
7. Własna strona www. Posiadasz własną stronę? Możesz wykorzystać ją do promowania linków. Wystarczy, że wstawisz linki lub banery w danym miejscu na stronie i poczekasz, aż ktoś w nie kliknie i skorzysta z oferty. Nie posiadasz własnej strony? W internecie jest mnóstwo darmowych szablonów stron www, wystarczy pobrać odpowiedni,wstawić do niego nasze linki partnerskie i zacząć promować.

Dobre zachęcenie użytkownika w wejście w nasz link to postawa! Musimy tak zachęcić kogoś do wejścia na stronę aby nam uwierzył, wszedł na nią i z niej skorzystał, bez tego nic nie zarobimy. Od czego mamy mózgi? Wystarczy pomyśleć i nawet człowiek z wysokim IQ wejdzie w nasz link :)

W internecie jest pełno stron na które codziennie wchodzi tysiące osób, wystarczy tylko poszukać i zacząć reklamować!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz