Zarabiaj na prowizji ze sprzedaży gier!

Jedną z polecanych przez innych partnerów metod zarabiania w internecie jest sprzedaż gier na Xbox oraz PC. Serwis jest jednym z najbardziej opłacalnych programów partnerskich jakie powstały w sieci! Niżej w tym poście opiszę dlaczego tak bardzo opłaca się w to wejść :)

Opiszę trzy metody zarabiania na tej stronie:

I Metoda :

Naszym zadaniem jest umieszczanie linku partnerskiego na różnego rodzaju portalach społecznościowych np, na swojej tablicy na facebooku, a najlepiej na forach o tematyce z grami lub komputerem, fanpagu na facebooku lub w facebookowych grupach (Trzeba dołączyć do ok. 50 grup aby miało to sens) Taką opcję zarabiania daje nam strona: G2A
Strona płaci nam prowizję od sprzedaży danej gry!
Jak zacząć zarabiać?
1. Musimy zarejestrować się na stronie: G2A Rejestracja partnerów
2. Wejść w "USTAWIENIA" i podać swój adres e-mail do Paypala (na Paypal będziemy dostawać wypłaty, które później przelejemy na nasze konto) Jeśli ktoś nie posiada konta na Paypal może za darmo założyć je na stronie: https://www.paypal.com/pl/ 
3. Po wykonaniu punktów: 1 i 2 wchodzimy w "Mój profil"
4. Po środku okna mamy swój reflink (link, który będziemy promować aby sprzedawać gry)
Na zdjęciu pokazuję o jaki link chodzi:

Każdy użytkownik serwisu ma swój własny link.
5. Kopiujemy ten link i zaczynamy go promować. To jest link ogólny przekierowujący na stronę główną sklepu z grami aby użytkownik, który wjedzie w link sam sobie wybrał daną grę. Aby zachęcić osobę do wejścia w sklep trzeba promować nasz link partnerski na portalach społecznościowych jakie podałem na początku tego posta. Do linku należy dołączyć tekst zachęcający np: "Najtańsze gry na Xbox, PC w sieci! Nie przegap okazji! Nowe gry taniej niż na allegro! Wejdź: (Tu podajemy nasz link partnerski) "
6. Jeżeli chcemy stworzyć nowy link, który przekierowuje do konkretnej gry wchodzimy w "Narzędzia" następnie klikamy "+ Dodaj więcej" Ukaże nam się takie okno:
W Kroku 1. wpisujemy dowolną nazwę naszego linku np: "Fifa14" musimy znaleźć bardziej oryginalną nazwę linku ponieważ inny partner już wcześniej mógł sobie zająć taką nazwę, a linki nie mogą się powtarzać.
W Kroku 2. wklejamy link z konkretną grą np. Fifą 14. Gry możemy znaleźć na stronie: G2A (Link do fify wygląda tak https://www.g2a.com/fifa-14-origin-cd-key-global.html  kopiujemy go i wklejamy w Kroku 2. w tabelę gdzie napisane jest "Adres URL" Klikamy "Utwórz" i mamy swój własny link partnerski 
z grą Fifa 14! Nasz link po utworzeniu będzie znajdował się w zakładce "Mój profil" w miejscu gdzie napisane jest" Twoje reflinki"
W tym przypadku jeśli ktoś kupi z naszego linku fifę 14 otrzymamy za to dokładnie 13,54zł !
Według mnie bardzo się opłaca ponieważ wystarczy 10 osób zachęcić do kupna aby dziennie zarabiać 134zł! :) Prowizja różni się w zależności od ceny gry, im więcej gra kosztuje w serwisie tym więcej zarobimy! 

II Metoda:

 Możemy również zarabiać poprzez polecanie serwisu innym osobom np. swoim znajomym. Jeśli znajomy zarejestruje się z naszego linku i zacznie zarabiać to Wy będziecie mieć z tego kasę :) A to nie wszystko :)
Jeśli ten nasz polecony znajomy też kogoś znajdzie to my również mamy z tego prowizję! Wytłumaczę to na chłopski rozum :) Jest sobie Marcin, Marcin znajduje Piotra i zarabia z niego 100% prowizji, Piotr znajduje Andrzeja, z którego Marcin ma 60% prowizji, Andrzej znajduje Tomka, który Marcin ma z niego 40% prowizji. Jest to trzy poziomowy system poleconych i jak sami widzicie bardzo się opłaca :) 
Jak polecić znajomego?
1. Na stronie wchodzimy w "Mój profil"
2. Po prawej stronie klikamy w "Zaproś kumpla"


3. Ukaże nam się okno z naszym linkiem do polecenia.
4. Kopiujemy ten link i wysyłamy np. znajomemu lub osobom, które są zainteresowane zarabianiem na tej stronie. Możecie wyjaśnić ludziom na czym to polega tak jak ja Wam to tłumacze :) 

III Metoda: (Najłatwiejsza) 

Polega ona na tym iż sami ze swojego linku partnerskiego kupujemy jakąś grę np fifę za 84zł, dzięki temu na koncie w panelu G2A zyskamy 13,54zł, a następnie kupioną grę sprzedajemy na allegro lub znajomemu po normalnej cenie. Jeśli kupimy i sprzedamy 10 egzemplarzy fify14 to zyskamy na tym ponad 130zł! :)
Jak to robić?
1. Kopiujemy nasz link partnerski do którego polecamy osoby do kupna gry. Chodzi o ten link:

2. Wstawiamy link na innym komputerze lub telefonie.
3. Wybieramy grę i ją kupujemy, dzięki temu na naszym koncie pojawi się już prowizja.
4. Wystawiamy grę na allegro lub sprzedajemy znajomemu.
5. Cieszymy się naszym zyskiem :) 

Jeżeli chcecie bardziej przyswoić widzę o zarabianiu z tego serwisu to w panelu G2A 
kliknijcie zakładkę : "Jak zarabiać" :)

Jeśli już uda Wam się zarobić nawet kilka złoty to znaczy, że idziecie właściwą drogą! Nigdy się nie zniechęcajcie małymi kwotami bo z czasem będą one rosły i będziecie zarabiać kokosy! Wielu ludzi czyta poradniki dot. zarabiania potem zarobi kilka groszy i mówi, że się nie opłaca i zamyka interes. Nigdy tak nie róbcie bo nic nie osiągniecie! Najważniejszy jest zapał i chęci do pracy!

To na tyle :) Myślę, że pomogłem i życzę dużych sukcesów w zarobkach! Jeśli masz jakieś pytania wjedź na moim blogu w zakładkę "Kontakt" 

Aby być na bieżąco z nowymi postami dotyczących zarabiania polub mój fanpage na facebooku:
1000 sposobów na zarobienie 1000zł w internecie

Pozdrawiam :)

Zapraszam również do zapoznania się z najpopularniejszym i najbardziej skutecznym sposobem zarabiania w sieci: 

Subkiller.pl - Zarabiaj na subskrypcji sms!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz