ZarFund - Zarabiaj Bitcoiny w programie matrycowym! Polska


ZarFund to program matrycowy, który opiera się na finansowaniu. Jest bardzo mocno promowany w sieci przez jego użytkowników. Miesięcznie do programu przybywa kilkadziesiąt tysięcy nowych członków! Z tego powodu program bardzo mnie zaciekawił i postanowiłem wejść na stronę aby zobaczyć o co dokładnie tu chodzi. Na samym początku zauważyłem, iż aby wejść w program musimy wpłacić tylko i wyłącznie 0,03 BTC, jest to ok. 70-80 zł - dodatkowo wszystkie wpłaty idą wprost na portfel osoby, która nas poleciła także nie ma żadnego ryzyka utraty pieniędzy ponieważ program nie przechowuje naszej kasy, gdyż to co wpływa na konto jest przechowywane na naszym prywatnym portfelu Bitcoin, z którego możemy w każdej chwili wypłacić posiadane Bitcoiny na konto bankowe lub zrobić za nie zakupy ale o tym napiszę więcej za chwilę.

Aby zarabiać w programie najpierw musimy poznać jego działanie. Nie jest to trudne gdyż system opiera się na matrycy dwójkowej. W programie mamy tzw. poziomy. Jest ich łącznie sześć. W każdym poziomie możemy mieć określoną liczbę osób (2, 4, 8, 16, 32, 64)
Na samym początku żeby wejść na pierwszy poziom musimy wpłacić 0.03 BTC i w tym momencie możemy polecić 2 osoby, które również wpłacą po 0,03 BTC. Tymi osobami mogą być np. znajomi, tata, wujek itp. w skrócie są to osoby, które również będą zarabiać tak samo ja my. Jeśli te polecone osoby wpłacą po 0,03 BTC to w tej chwili na naszym koncie będzie już 0,06 BTC czyli zwraca nam się cała inwestycja i mamy dodatkowo na czysto 0,03 BTC.

Następnie możemy przejść na poziom drugi, który kosztuje 0,05 BTC i w tym poziomie możemy polecić już 4 osoby, które wpłacą po 0,05 BTC, czyli po zapełnieniu poziomu będziemy mieli na koncie 4 x 0,05 BTC = 0,2 BTC. Niektórzy na początku mogą zastanawiać się jak polecić te 4 osoby na drugim poziomie skoro my sami zaczynaliśmy od poziomu pierwszego. To również jest proste do zrozumienia - jeśli jesteśmy już na drugim poziomie to wiadomo, że znaleźliśmy się tam ponieważ poleciliśmy dwie osoby ale właśnie te 2 nasze polecone osoby, również poleciły po 2 inne i dzięki temu wskoczyły tak samo jak my na drugi poziom, a jeśli one wskoczyły na poziom wyżej to automatycznie zarobimy z nich po 0,05 BTC gdyż tak jak wspomniałem wpłaty idą bezpośrednio na konto osoby, która nas poleciła. W poziomie drugim mamy już dwie osoby, a co z pozostałymi dwoma aby zapełnić poziom? Już tłumaczę - aby znaleźć pozostałe dwie osoby do poziomu musimy polecić dodatkowo dwóch innych znajomych, którzy zaczną jak każdy od poziomu pierwszego. Gdy te dwie osoby, również zapełnią sobie pierwszy poziom to już wiemy, że automatycznie wskoczą na poziom drugi, a my poprzez to zapełnimy sobie 4-osobowy poziom i zarobimy 0,2 BTC gdyż od każdej osoby wpadnie nam po 0,05 BTC.

Następnie przechodzimy na poziom trzeci, który kosztuje 0,1 BTC i do tego poziomu możemy polecić już 8 osób, które wpłacą nam po 0,10 BTC czyli łącznie z trzeciego poziomu zarobimy 0,80 BTC. W tym poziomie jak i w każdym innym polecanie osób do programu odbywa się cały czas w ten sam sposób, który opisałem wyżej czyli każda polecona przez nas osoba zaczyna od poziomu pierwszego i wbija się coraz wyżej na kolejny poziom, a my na tym ciągle zarabiamy, gdyż aby być poziom wyżej musimy go opłacić, a wiadomo że kasa z opłaty poziomu idzie wprost na nasze konto.
Skoro zapełniliśmy już sobie trzeci poziom to możemy przejść na czwarty, który kosztuje 0,2 BTC, także widzimy, że na czysto mamy już w portfelu 0,6 BTC. W czwartym poziomie możemy polecić już 16 osób, które wpłacą po 0,2 BTC na nasze konto aby wejść na ten poziom. Czyli z tego poziomu będziemy mieli już 3,20 BTC! Taka kwota powinna nam się już spodobać gdyż 3,20 BTC = 7.000 zł.

Następnie możemy przejść do poziomu piątego, który kosztuje 1 BTC i w tym poziomie możemy polecić już 32 osoby, które wpłacą nam po 1 BTC, czyli łącznie z tego poziomu zarobimy już 32 BTC!! Na polskie złote jest to ok 70.000 zł. gdyż 1 BTC jest warty ok. 2.300 zł. (08.10.2016) Na stronie: http://bitcoin.pl/kurs możemy sprawdzić aktualny kurs bitcoina. Niektórzy mogą też zastanawiać się skąd wezmą tylu poleconych ale przecież te wszystkie osoby, których polecimy na samym początku będą także polecać innych i wskakiwać na większe poziomy, a my jak wiadomo dzięki temu będziemy zarabiać i również wskakiwać na jeszcze wyższe poziomy i wszystko będzie nakręcało się automatycznie.

Ostatnim etapem jest poziom szósty - aby wejść w ten poziom należy wpłacić 2 BTC, czyli po opłaceniu tego poziomu zostaje nam na czysto 30 BTC oraz możemy polecić 64 osoby, które wpłacą nam po 2 BTC aby wejść na ten poziom. Z tego poziomu zarobimy już 64 x 2 BTC = 128 BTC !!! Czyli podsumowując z całej struktury zarobimy 30 BTC + 128 BTC = 158 BTC W przeliczeniu na polskie złote jest to ok. 347.600 zł !!!

Teraz każdy może sobie uświadomić, iż program ma bardzo duży potencjał stąd tak nagły przyrost nowych członków. Kilkadziesiąt tysięcy nowych zarejestrowanych użytkowników w ciągu miesiąca powinno dać nam do zrozumienia. Dodatkowo jak często wspominałem, w programie nie ma żadnego ryzyka, gdyż wpłaty odbywają się tylko i wyłącznie wobec użytkowników. (W program nic nie wpłacamy) System jest tak skonstruowany aby każdy przeciętny człowiek mógł w niego wejść, gdyż inwestycja 70-80 zł to naprawdę nic w porównaniu ile można z tego wyciągnąć.

W tych czasach inwestycja w Bitcoin to strzał w dziesiątkę! Kto pamięta czasy kiedy 1 BTC kosztował tylko 100 zł ? Z roku na roku cena Bitcoina stale rośnie - w tej chwili cena za 1 BTC wynosi ok. 2.300 zł. Prognozy przewidują, iż za rok cena bitcoina wzrośnie o nawet 100% także warto trzymać przynajmniej kilka bitcoinów na swoim portfelu aby za jakiś czas pieniądze automatycznie nam się mnożyły.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać poważne pieniądze i inwestycja 80 zł nie jest dla Ciebie wyzwaniem to właśnie jest to odpowiedni moment na wejście w ten program. Po rejestracji w programie mamy tylko 24 h na opłacenie naszego pierwszego poziomu - jeśli tego nie zrobimy konto zostanie usunięte, dlatego przed rejestracją trzeba się przygotować i przemyśleć czy 80 zł to dla nas wiele i czy możemy przeznaczyć tę kwotę na inwestycję? Według mnie jest to naprawdę niedużo i warto z taką kwotą spróbować skoro program ma taki potencjał. Poniżej przedstawię dokładną instrukcję rejestracji i opiszę dokładnie jak zacząć działać w programie.

Instrukcja rejestracji i działania w programie: 

1. W pierwszej kolejności nie rejestrujemy się do programu gdyż nie mamy wykupionych bitcoinów. Zawsze lepiej wcześniej wykupić te 0.03 BTC aby mieć już te bitcoiny na swoim portfelu, a następnie po rejestracji w programie wystarczy tylko opłacić poziom żeby konto zostało aktywowane, ponieważ jak nie opłacimy poziomu w ciągu 24 h od rejestracji to zostanie natychmiast usunięte ale o tym już wiemy.

2. Bitcoiny możemy wkupić na stronie: https://www.bitmarket.pl/ - aby kupić bitcoiny, musimy się zarejestrować na podanej stronie, następnie po uzupełnieniu naszych danych serwis będzie nas weryfikował. W tym momencie wyśle nam list polecony do domu z kodem weryfikacyjnym i dalszą instrukcją po Polsku. List powinien dotrzeć w ciągu 2 dni. Po otrzymaniu listu wpisujemy tylko zamieszczony tam kod na stronie. Następnie na dole strony głównej kupujemy nasze bitcoiny - w tym przypadku będziemy potrzebowali tylko 0,03 BTC także w tabeli wpisujemy taką wartość lub po prostu 80 zł i system automatycznie przeliczy to na bitcoiny. (0,03 BTC kosztuje tak naprawdę ok 70 zł ale lepiej wpłacić 80 zł aby mieć pewność, że starczy, iż kurs bitcoina ciągle się zmienia) Po złożeniu oferty kupna za 80 zł musimy potwierdzić zakup - po tej czynności otrzymamy dane do przelewu, na które będziemy musieli wpłacić te wcześniej wspomniane 80 zł. Po zrealizowaniu przelewu czekamy max 1 dzień aż kasa dojdzie na konto BitMarket. U góry w panelu będzie widoczny nasz stan konta.

3. Jeśli na BitMarkecie mamy już 0,03 BTC to musimy założyć nasz prywatny portfel do przechowywania bitcoinów. W tym portfelu będziemy przechowywać nasze zarobione bitcoiny, zlecać wypłaty lub płacić za zakupy w różnych sklepach. W tej chwili coraz więcej bankomatów w Polsce wprowadza wypłaty bitcoin. Taki portfel zakładamy na stronie: https://blockchain.info/ Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć na "Portfel", następnie "Stworzyć nowy portfel" i od razu po tym możemy korzystać z jego funkcji czyli przechowywać, otrzymywać i wysyłać bitcoiny.

4. Po założeniu portfela musimy przesłać na niego nasze 0,03 BTC z Bitmarketu. Aby to zrobić logujemy się na nasz portfel BlockChain, wchodzimy w zakładkę: "Otrzymaj" i kopiujemy kod jaki tam się znajduje. To jest nasz unikalny kod do otrzymywania płatności - coś na podobiznę numeru konta bankowego. Jak już skopiujemy ten kod to wchodzimy na zweryfikowane konto BitMarket, następnie klikamy w zakładkę Wypłać/Wypłać BTC i wklejamy skopiowany kod w odpowiednie pole oraz wpisujemy ile chcemy przesłać BTC to przesyłamy wszystko co mamy na BitMarkecie. Klikamy "Wypłać środki" i mamy bitcoiny na własnym portfelu.

5. Ostatni etap to zarejestrowanie w programie docelowym czyli Zarfund i opłacenie poziomu pierwszego. Aby zarejestrować się w programie klikamy tutaj:

- - > REJESTRACJA!

lub w baner poniżej:Następnie wpisujemy nasze dane i potwierdzamy konto. W tym momencie na naszym koncie będzie odliczał się czas 24 h, czyli tyle czasu mamy na opłacenie pierwszego poziomu od momentu zarejestrowania w programie. U góry w programie będzie widoczny napis "Upgrade" który przeniesie nas do zakładki opłacenia poziomu. Wyskoczą nam dane naszego sponsora oraz kod, który musimy skopiować, następnie wchodzimy na nasz portfel BlockChain i klikamy "Wypłać" W pierwszą rubrykę wpisujemy do kogo wysyłamy bitcoiny to właśnie tu wklejamy skopiowany kod, a niżej wpisujemy ile bitcoinów wpłacamy czyli musimy wpisać 0,03. Przechodzimy do kolejnego kroku i potwierdzamy. Na nasz e-mail przyjdzie potwierdzenie wpłaty i od tego momentu czekamy do 30 min. aż bitcoiny wyjdą z naszego portfela. W panelu płatności Zarfund oprócz podanego kodu do wpłaty, niżej będziemy musieli wpisać kwotę jaką przelaliśmy czyli 0,03 oraz ID wykonanej transakcji (ID znajduje się w zakładce " Transakcje" w panelu naszego portfela BlockChain - po wejściu w tę zakładkę klikamy na mały kwadracik ze strzałką w górę i wyskoczy nam strona z podanym ID transakcji - lewy górny róg strony) Po poprawnym wysłaniu bitcoinów dostaniemy potwierdzenie na e-mail, iż konto w Zarfund jest już aktywne i możemy zacząć polecać inne osoby do programu aby budować swój poziom i zarabiać Bitcoiny!

Myślę, że zasadę działania programu napisałem w miarę zrozumiale i nie będzie większych problemów, a jeśli takie się pojawią to oczywiście zapraszam do zakładki Kontakt na tym blogu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz